Dj'jaus ir vedėjo paslaugos tavo Šventei!!!

Apie mane

DSC_611333                           DJ SAULIUS


Sveiki , turbūt sunku išsirinkti gerą vedėją ir dj iš gausios pasiūlos.Šiais laikais kai visi atvyksta su gera aparatūra , niekas nesiūlo vakaro metu išgert, o kai kurie net garantuoja gerą vakaro nuotaiką, kuom aš truputį kitoks?
1. Esu patyręs (dirbu šį darbą virš 20metų, dirbta įvairiuose skirtingų formų renginiuose, randu bendrą kalbą su įvairaus amžiaus žmonėmis, stengiuosi kad dėmesio centre būtų žmonės kurie tą dieną švenčia o ne vakaro vedėjas).
2. Iki 50 žmonių pobūviuose dirbu 2 in 1 ( vedėjas + dj ) todėl galiu pasiūlyti kainos ir kokybės gerą santykį, nes joks duetas nebus taip darniai suderines savo darbo kaip aš pats (techniškai nesunku tai padaryti , dvigubai brangiau siūlantys paslaugą retai ją padaro dvigubai geriau).
3. Į mano kainas (nuo 300e ir tai ne akcija!) iš karto įeina ir kelionės išlaidos bei nereikia papildomai mokėti už pratesimus. (bet kuriame Lietuvos kampelyje kaina ta pati).
4. Kaip dj neskirstau muzikos i gerą ir blogą , leidžiu tokią muziką kuri patinka užsakovui (prieš tai su juo suderiname visą vakaro muzikos programą)
5. Kaip vedėjas neprisirišu prie scenarijaus (gali būti teminis vakaras) žiūriu pagal situaciją esu lankstus ir greitai prisiderinu prie situacijos (jei kažkas vėluoja, prastos oro sąlygos….).
6. Nevedu žaidimų su perukais, balionais ar kitokiais atributais kurie gali pastatyti žmones i dviprasmišką situaciją (stengiuosi kad žmonės žaidimuose ar pasisakymuose dalyvautų patys nieko neverčiami).
7. Į visus klausimus (apie – aparatūrą, muziką, žaidimus, vakaro eigą, tradicijas ) galiu atsakyt tą pačią minutę (nereikia kažkam perskambinti ).
8. Vakaro metu dirbu ne tik savo tiesioginį darbą , bet ir pasirūpinu svečiais kurie atvyksta anksčiau (palaikau ryšį su virtuve,ar papildomomis vakaro staigmenomis, galima papildomai įgarsinti, apšviesti).
9. Galiu pakonsultuoji iš savo praktikos (virš 1000 įvairiausių renginių) vakaro eigos sudaryme (pagal šventes viziją pateikiu savo matymus, bet neprimetu savo nuomonės).
10. Į elektroninius laiškus atsakau per 12val. ,nevengiu susitikti pokalbiui, su užsienyje esančiais užsakovais bendraujiu per skype ar mesengerį, pasirašome sutartį.
11. Jei ką pamiršau paminėti lauksiu jūsų skambučio tel.nr. +370 655 34300 (jei užimtas visada perskambinu – vienas skambutis atstoja 5 elektroninius laiškus).

Fb puslapis – https://www.facebook.com/Dj-ir-ved%C4%97jas-Saulius-300448463320114/

Visos teisės saugomos.